وبلاگ من

۲ مطلب در آذر ۱۳۹۷ ثبت شده است

  • ۰
  • ۰

 

تعویض مغزی شیر یکی از کارهای مهمی است که اکثر اوقات نادیده گرفته میشود. چون خرابی مغزی شیر آب و انجام ندادن تعویض مغزی شیر ممکن است در بلند مدت هزینه اب مصرفی شما را خیلی زیاد کند. به همین خاطر بهتر است زودتر نسبت به تعویض مغزی شیر اقدام کنید.

 

 

شماره تلفن سرویسکار برای تعویض مغزی شیر   09108462121  

 

 

در این مطلب درباره تعویض مغزی شیر و انواع آن توضیح داده ایم.

 

 

تعویض مغزی شیر اهرمی

 

 

تعویض مغزی شیر آب قدیمی

 

 

تعویض مغزی شیر تصفیه آب

 

 

تعویض مغزی شیر برداشت

 

 

تعویض مغزی شیر برداشت اهرمی

 

 

نحوه تعویض مغزی شیر تصفیه آب

 

 

قیمت مغزی شیر اهرمی

 

 

تعویض مغزی شیر اهرمی راسان

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

تعویض مغزی و واشر شیر آب

 

 

 

 

 

شیر ها انواع مختلفی دارند که می توانند به دو دسته ی کلی شیر های مخلوط و شیر های اهرمی تقسیم شوند. اهر کدام از این انواع شیر ها بسته به نوع و کیفیت شان احتمال دارد که خراب شود و چکه کنند که دلیل آن می تواند پوسیدگی و آسیب مغزی یا واشر شیر باشد. بنابر این مهم است که فورا برای تعمیر و تعویض مغزی و یا واشر شیر آب اقدام شود.

 

 

 

 

 

هر چند تعویض واشر و مغزی ممکن است کاری عادی و پیش پا افتاده به نظر بیاید، اما در موقعیت فعلی با خشکسالی هایی که در کشورمان وجود دارد صرفه جویی به هر نحو می تواند از بد تر شدن اوضاع جلو گیری کند. ضمن اینکه چکخ کردن شیر بخصوص اگر در داخل ساختمان باشد عموما به مرور زمان ناراحت کننده است.

 

 

 

 

 

تعویض مغزی و واشر شیر آب 1

 

 

شیر های اهرمی

 

 

 

 

 

شیر های اهرمی به آن دسته از شیر ها می گویند که برای قطع و وصل کردن آب در آنها از اهرمی فلزی استفاده می شود، که کاربرد همان شیر گردان را در شیر های معمولی یا مخلوط دارد.

 

 

 

 

 

شیر های اهرمی خود به دو دسته ی : شیر های توپی گردان و شیر های فشنگی یا کارتریج دار تقسیم می شوند. با وجود مزیت های فراوانی که این نوع شیر ها نسبت به انواع قدیمی دارند، اما باز هم این شیر ها هم ممکن است با خرابی مواجه شوند و واشر و مغزی آن ها آسیب ببیند یا احتیاج به تعویض داشته باشد.

 

 

 

 

 

در این موارد باید روش دقیق تعویض این واشر ها و مغزی را کاملا بدانید تا با مشکل روبرو نشوید. در ادامه به چگونگی این کار می پردازیم.

 

 

 

 

 

تعویض مغزی شیر های اهرمی

 

 

 

 

 

برای اینکار ابتدا باید درپوش کوچک پلاستیکی که روی شیر قرار دارد را با پیچ گوشتی بردارید.

 

 

 

 

 

سپس پیچی که پشت درپوش قرار دارد (که اکثرا آلنی یا دو سو است) را باز کنید و اهرم را به سمت بالا بکشید تا از جای خود بیرون بیاید.

 

 

 

 

 

تعویض مغزی و واشر شیر آب 2

 

 

در پوش شیر های اهرمی برای باز کردن مغزی

 

 

 

 

 

بعد از آن درپوش روی شیر را بچرخانید تا باز شود. سپس کارتریج یا مغزی خراب را بیرون آوردید و کف شیر را نگاه کنید، دو شیار روی آن مشاهده می کنید. دقیقا قرینه ی این شیار ها دو عدد برآمدگی روی کارتریج وجود دارد که اینها باید روی هم قرار بگیرند.

 

 

 

 

 

توجه داشته باشید که وقتی در پایان می خواهید مغزی را جا بزنید این برآمدگی ها روی شیار ها قرار بگیرند. مواظب باشید در هنگام جا زدن کارتریج نچرخد.

 

 

 

 

 

تعویض واشر شیر اهرمی

 

 

 

 

 

برای اینکار باید ابتدا شیر اصلی آب را ببندید. سپس درپوش پلاستیکی کوچک را برداشته پیچ را باز کنید. و بسته به مدل شیر واشر را تعویض کنید، که در مدل توپی گردان باید واشر انتهای فنری را تعویض کنید و دوباره شیر را به همان صورت ببندید.

 

 

 

 

 

تعویض مغزی و واشر شیر آب 3

 

 

محل قرار گرفتن واشر شیر های اهرمی

 

 

 

 

 

تعویض مغزی شیر های مخلوط معمولی

 

 

 

 

 

برای این کار در پوشش روی شیر را بر می دارید. پیچ را باز می کنید و بوسیله ی آچار مغزی را در می آوردید و واشر را که در انتهای مغزی قرار دارد را به وسیله ی پیچ گوشتی دو سو در می آوردید و با واشر جدید تعویض می کنید.

 

 

 

 

 

تعویض مغزی هم به همین صورت این و وقتی شیر را باز کردید مغزی را تعویض می کنید. نکته ی مهم اینجاست که باید توجه داشته باشید که هنگام تعویض واشر یک شیر، واشر شیر دیگر را نیز همزمان تعویض کنید، چرا که عمر این واشر ها تقریبا یکسان است.

 

 

 

 

 

تعویض مغزی و واشر شیر آب 4

 

 

با استفاده از آچار فرانسه مغزی را باز کنید.

 

 

 

 

 

نکته ی دیگر این که قبل از شروع کردن کار تعویض واشر یا مغزی مطمئن شوید که شیر فلکه اصلی آب را بسته اید و سپس شروع به این کار کنید. البته همانگونه که در مقاله لوله کشی به روش کلکتوری توضیح دادیم در خانه های جدید می توانید از شیر کلکتور اقدام به بستن ورودی آب همان شیر مورد نظر بکنید و نیازی نیست فلکه اصلی آب بسته شود. اما در خانه های قدیمی تر باید آب از فلکه اصلی بسته شود.

 

 

 

 

 

برای طولانی تر شدن عمر واشر ها و مغزی باید توجه داشته باشید که هنگام باز و بسته کردن شیر ها فشار زیادی به آن ها نیاورید، چرا که گاهی وقت ها، زمانی که شیر چکه می کند ما گمان می کنیم که با محکم تر بستن می توانیم از این کار جلو گیری کنیم .

 

 

 

 

 

در مدل های قدیمی تر شیر ها نیازی به بر داشتن درپوشی نیست. در این شیر ها باید پس از قطع کردن آب با استفاده از قسمت آچار خور در بالای شیر مغزی را باز کنید و واشر انتهای این مغزی را با واشر مشابه تعویض کنید و یا مغزی مشابه را جایگزین کنید.

 

 

 

 

 

تعویض مغزی و واشر شیر آب 5

 

 

باز کردن مغزی شیر های قدیمی

 

 

 

 

 

هر از چند گاهی بهتر است واشر ها را تعویض کنید. اگر هر یک از شیر های مخلوط را باید زیاد سفت کنید تا آب بند شوند و یا شیر های اهرمی خیلی خوب آب بندی نمی کنند واشر خراب شده است و این موضوع کاملا طبیعی است.

 

 

 

 

 

قبلا در مقاله تعمیر پمپ آب خانگی توضیحاتی در خصوص روشن شدن بیش از اندازه پمپ دادیم که باید در این جا اضافه کنیم که یکی از مواردی که باعث می شود پمپ ها مرتبا و بدون دلیل روشن و خاموش شوند خرابی مغزی و یا واشر شیر ها و آب بند نبودن آن ها است.

 

 

 

 

 

در نظر داشته باشد که تعویض به موقع واشر شیر ها باعث می شود طول عمر شیر ها بیشتر شود و در ضمن اگر به موقع واشر ها را عوض کنید معمولا به این راحتی مغزش شیر آسیب نمی بیند.

 

 

 

 

 

عموما دلیل آسیب دیدن مغزی ها سفت کردن بیش از حد آنها می باشد.

 

 

 

 

 

تعویض مغزی شیر

 

 

شیر آب

 

 

شیر برقی آب

 

 

شیر ظرفشویی

 

 

وان حمام

 

 

شیرآلات آشپزخانه

 

 

شیر آشپزخانه

 

 

شیر اب

 

 

شیر سینک ظرفشویی

 

 

شیر آب به انگلیسی

 

 

شیرآلات ظرفشویی

 

 

شیرآلات kwc

 

 

شیر آب برقی

 

 

بهترین مارک شیرآلات ایرانی

 

 

سرشیر

 

 

شیر آشپزخانه قهرمان

 

 

شیر برقی

 

 

خرید شیر برقی

 

 

شیر حمام

 

 

صرفه جویی در مصرف آب

 

 

شیرآلات دستشویی

 

 

شیر آب اهرمی

 

 

شیرآلات ساختمانی

 

 

 

https://homino.ir/blog/?p=7587

 

 

  • علی علوی
  • ۰
  • ۰

اگر به خدمات لوله بازکنی طرشت نیاز دارید با ما تماس بگیرید

 

 

نیروی لوله باز کن بسرعت به محل شما اعزام میکینم.

 

 

شماره لوله باز کنی

 

 

09108462121

 

 

نگران گرفتگی لوله ها نباشید. نیروی اعزامی در کمتر از نیم ساعت در محل شماست.

 

 

 

لوله بازکنی و تخلیه چاه در طرشت غرب تهران

 

 

اگر در محدوده طرشت در غرب تهران زندگی میکنه و یا حتی اگر محل کار شما در این محدوده می باشد و لوله های آب و فاضلاب ساختمان شما به مشکل برخورده است و بوی نامطبوع فضای ساختمان شماره گرفته است و برای شما مشکلات فراوانی را به وجود آورده است و دیگر طاقت تحمل چنین شرایطی را ندارید و تمایل دارید هر چه سریعتر این مشکل برطرف شود تا شما به راحتی بتوانید به امور روزمره خود بپردازید و آسایش و آرامش خود را بازیابید لطفاً هرچه سریعتر وارد سایت فنی کار شده و در قسمت لوله بازکنی در طرشتدرخواست خود را جهت دریافت خدمات لوله بازکنی در غرب تهران ثبت نمایید تا در زمانی کوتاه سرویسکاران متخصص و با تجربه ایران لوله با تجهیزات پیشرفته در محل شما حاضر شود.

 

 

قیمت چاه بازکنی و لوله بازکنی در طرشت غرب تهران

 

 

برای خدمات لوله بازکنی و چاه بازکنی اتحادیه وجود ندارد و این گروه زیر نظر اتحادیه آهنگران ساختمان به فعالیت خود و نرخ های استاندارد به فعالیت خود می پردازند.

 

 

 

ما مفتخریم سرویسکاران ای به شما معرفی کنیم که برای رضایت و جذب مشتریان و همشهریان عزیز در تهران بزرگ در محدوده طرشت با بهترین و منصفانه ترین قیمت ها کار می‌کنند.

 

 

 

ایران لوله سایتی است که متخصصین با تجربه که در انجام کار حرفه ای و سریع هستند و نظافت را در نهایت کار انجام می دهند و از همه مهمتر هزینه های هنگفتی را از مشتریان جهت ارائه خدمات خود دریافت نمی‌کنند و همیشه سعی در منصف بودن دارند، به شما همشهریان عزیز در محدوده طرشت در غرب تهران و دیگر مناطق تهران معرفی می نماید. شما می توانید با توجه به میزان رضایت سنجی از مشتریان قبلی صورت گرفته سرویس مورد نظر خود را انتخاب کنید. مطمئن باشید سرویسکاران ای که رضایت مشتری را جلب ننمایند کار نخواهد کرد و دیگر آگهی اینگونه سرویس رایگان در سایت درج نخواهد شد.

 

 

 

مواردی که در قیمت نهایی لوله بازکنی در طرشت موثر است

 

 

فاکتور های بسیاری در قیمت نهایی خدمات لوله بازکنی در محدوده طرشت و یا هر نقطه دیگر از تهران بزرگ موثر می باشد که می توان به موارد زیر اشاره نمود.

 

 

 

موارد موثر در قیمت لوله بازکنی در طرشت

 

 

 

نوع دستگاه در رفع گرفتگی لوله

 

 

اینکه برای رفع گرفتگی لوله ها چه دستگاهی مناسب است را متخصصین لوله بازکنی در بهجت آباد انتخاب می‌کند و قیمت هر دستگاه متفاوت میباشد.

 

 

 

نوع گرفتگی لوله

 

 

عوامل بسیاری موجب گرفتگی لوله های آب و فاضلاب در ساختمان ها می شود که گاهی برطرف نمودن این عامل گرفتگی آسان و در برخی مواقع دشوار میباشد که بسته به نوع این گرفتگی ها و مراحل انجام کار و سختی کار قیمت نیز متفاوت می‌شود که سرویس بعد از بررسی و مشاهده مشکل لوله های ساختمان شما می تواند نرخ و نوع عملیات را انتخاب کند.

 

 

 

تعداد موارد گرفتگی در لوله

 

 

در برخی مواقع یک قسمت از نظر گرفته است ولی در برخی دیگر می‌تواند قسمت های متفاوتی از لوله های ساختمان شما دچار گرفتگی شده باشد که طبیعتا قیمت به تعداد گرفته شده است بستگی دارد.

 

 

 

طول فنر مورد نیاز برای لوله بازکنی

 

 

بر اساس قیمت اتحادیه لوله بازکنی بازکنی و چاه بازکنی در مواردی که برای رفع گرفتگی لوله از فنر استفاده می شود طول سال مورد استفاده قیمت نهایی کار را تعیین می نماید.

 

 

 

 

ما خیال شما را راحت می کنیم. خدمات لوله بازکنی ما در تمامی نقاط تهران و شهر کرج به صورت شبانه روزی ( حتی روزهای تعطیل و تعطیلات عید نوروز) می باشد.ما در سریع ترین زمان ممکن در محل شما حضور پیدا می کنیم.

 

 

 

گروه فنی لوله بازکنی دارای ابزاری پیشرفته بوده و با تعهد چند ساله خود ، اعتماد بسیاری از همشهریان عزیز تهران و منطقه طرشت را کسب کرده است به طوری که روزانه تماس های زیادی از مشتریان قدیمی داشته و به این تماس ها افتخار می کنیم و این به دلیل وجود کادر مجرب و حرفه ای و قیمت های مناسب و رقابتی و رعایت اخلاق کاری است.

 

 

 

لوله بازکنی افتخار دارد که سابقه چندین ساله در خدمات لوله بازکنی در طرشت را داراست و تمامی تلاش خود را می کنیم تا دغدغه پیش آمده برای همشهریان عزیز را برآورده کنیم.

 

 

 

وله بازکنی در طرشت به صورت فوری انجام می شود

 

 

 

شاید از خود بپرسید که با توجه به ترافیک خیابان ها ، مشتری های زیاد گروه فنی ما و مسافت های زیاد ، چگونه می توانیم ادعا کنیم که به سرعت در محل حاضر می شویم:

 

 

 

1- ما سرویس کاران مجرب زیادی داریم و هر زمانی که تماس بگیرید ، حتما حداقل دو یا سه سرویس کار آماده به کار وجود دارد

 

 

 

2- سرویس کاران ما با موتورسیکلت در سطح شهر تردد می کنند تا مشکل ترافیک را حل کنند

 

 

 

3- سرویس کاران ما با توجه به تجربه چندین ساله ، به تمامی مسیرهای شهر آشنایی کامل دارند و دقیقا می دانند که خلوت ترین و کوتاه ترین مسیر کدام است

 

 

 

4- سرویس  کاران ما مجهز به دستگاه لوله بازکنی با طول فنر های مختلف هستند تا نیاز به بازگشت و تهیه فنر طولانی تر نباشند همچنین اگر تشخیص دهند که نیاز به دستگاه فشار و تراکم هوا است ، دقیقا همان دستگاه را با خود حمل خواهند کرد

 

 

قیمت خدمات چاه باز کنی در طرشت

 

 

 

لازم است بدانید ، اتحادیه ای برای خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه وجود ندارد و این خدمات زیر نظر اتحادیه آهنگران ساختمان قرار می گیرد. از سال 1380 به بعد ، نرخ های لوله بازکنی ، هر ساله توسط این اتحادیه منتشر می شود. ما مفتخریم که برای جذب و حفظ مشتری ، همیشه تقریبا با نصف قیمت اتحادیه کار می کنیم.شاید به نظر شما این ، منطقی نباشد ولی با گذشت زمان و جذب مشتریان بیشتر ، درآمد ما بهینه خواهد شد گرچه با نصف قیمت اتحادیه کار کرده ایم. البته دلیل دیگری هم وجود دارد و آن این است که ما با جذب مشتریان به صورت اینترنتی مجبور نیستیم هزینه های گزافی را صرف برچسب زدن به دیوارهای شهر کنیم پس با حذف این هزینه های گزاف از روی دوش ما ، می توانیم قیمت هایمان را به صورت ارزان و رقابتی ارائه دهیم.

 

 

 

متاسفانه بسیاری از رقبای ما ، در مرحله جذب مشتری ، از ما پیش افتاده اند زیرا وقتی مشتری با آنها تماس می گیرد ، قیمت خدمات خود را بسیار پایین اعلام می کنند شاید یک چهارم قیمت اتحادیه ولی وقتی کار را انجام دادند ، با کمال تعجب هزینه بسیار زیادی را از مشتری طلب می کنند . گاها تا دو برابر یا چند برابر قیمت اتحادیه و برای این قیمت گران و عجیب ، دلایل مختلفی ارائه می دهند از جمله اینکه گرفتگی شما بسیار سخت بود و کار هر کسی نبود و اگر من باز نمی کردم و ....

 

 

 

و باز هم متاسفانه صداقت ما در ارائه قیمت درست در پشت تلفن باعث شده است که بسیاری از مشتریان را در مرحله جذب از دست بدهیم. گرچه بسیاری از آنها پس از اینکه در دام کلاهبرداران افتادند مجددا با ما تماس می گیرند که راهنمایی کنیم ولی کار از کار گذشته است.

 

 

 

دلیل اصلی این کلاهبرداری ها این است که این افراد اعتقادی به مشتری دائم و ثابت ندارند و می خواهند با همان یک بار انجام خدمات ، آنقدر از مشتری پول بگیرند که گویا مشتری چند بار به آنها تماس گرفته و چند بار خدمات به وی داده شده است.ولی ما مشتری ثابت شعار اصلی ماست.

 

 

چه فاکتورهایی در قیمت لوله بازکنی موثر هستند؟

 

 

 

1-نوع دستگاه :  فنر لوله بازکنی از دستگاه تراکم هوا ارزان تر است

 

 

 

2- طول فنر لوله بازکنی : اگر به قیمت های اتحادیه لوله بازکنی و تخلیه چاه نگاه کنید متوجه می شوید که قیمت ها بر اساس طول فنری که استفاده شده تغییر کرده اند . هرچقدر طول فنر استفاده شده بیشتر باشد ، قیمت بیشتر است.

 

 

 

نوع گرفتگی : گاها پیش می آید که گرفتگی حاصل تجمع قیر یا سیمان داخل سیفون یا گیر کردن شی خاصی در سیفون باشد که از بین بردن این گرفتگی سخت تر خواهد بود . شاید لازم باشد چند نفر از گروه فنی ما اعزام شوند تا بتوانند گرفتگی را باز کنند طبعا این نوع کارها قیمت بیشتری دارند.

 

 

 

تعداد موارد گرفتگی : گاها گرفتگی در یک جای ساختمان نیست بلکه قسمت های مختلفی از سیستم لوله کشی فاضلاب دچار مشکل گرفتگی شده. به ازای هر گرفتگی ، قیمت ثابتی دریافت می شود و با توجه به اینکه تعداد می تواند قیمت پایه را کم کند قیمت پایه را کم می کنیم.

 

 

لوله بازکنی طرشت  چاه بازکن با رضایت مشتری

 

 

 

 

 

ما خیال شما را راحت می کنیم. خدمات لوله بازکنی ما در تمامی نقاط تهران و شهر کرج به صورت شبانه روزی ( حتی روزهای تعطیل و تعطیلات عید نوروز) می باشد.ما در سریع ترین زمان ممکن در محل شما حضور پیدا می کنیم.

 

 

 

گروه فنی لوله بازکنی ما دارای ابزاری پیشرفته بوده و با تعهد چند ساله خود ، اعتماد بسیاری از همشهریان عزیز تهران و منطقه طرشت را کسب کرده است به طوری که روزانه تماس های زیادی از مشتریان قدیمی داشته و به این تماس ها افتخار می کنیم و این به دلیل وجود کادر مجرب و حرفه ای و قیمت های مناسب و رقابتی و رعایت اخلاق کاری است.

 

 

 

لوله بازکنی ما افتخار دارد که سابقه چندین ساله در خدمات لوله بازکنی در طرشت را داراست و تمامی تلاش خود را می کنیم تا دغدغه پیش آمده برای همشهریان عزیز را برآورده کنیم.

 

 

 

اگر با موبایل خود وارد سایت شده اید ، برای تماس با گروه خدماتی  ما جهت خدمات لوله بازکنی در طرشت می توانید اینجا  کلیک کنید. .

 

 

 

 

در غیر اینصورت وارد صفحه شماره تلفن تماس لوله بازکنی شوید

 

 

 

لوله بازکنی طرشت تهران کرج شبانه روزی فوری با دستگاه  فنر برقی قیمت اتحادیه

 

 

روش های انجام خدمات لوله بازکنی در طرشت

 

 

لوله بازکنی با دستگاه پمپاژ هوا

 

 

دستگاه پمپ هوا ،  با ایجاد فشار شدید هوا در داخل لوله های فاضلاب ، باعث رفع گرفتگی آن می شود. در این روش ، لوله باز کن مقداری آب به داخل لوله فاضلاب می ریزد که هوا از درز های لوله خارج نشود. سپس لوله دستگاه را وارد چاه فاضلاب کرده و به محض روشن شدن دستگاه ، فشار هوای شدیدی وارد مسیر لوله فاضلاب شده و گرفتگی باز می شود. در این روش لوله باز کن باید تجربه و مهارت زیادی در استفاده از دستگاه داشته باشد. استفاده از پمپ هوا ، زمان بر تر از فنر است

 

 

 

چاه بازکنی در طرشت با دستگاه فنر

 

 

 

معمول ترین و پر کاربرد ترین روش چاه بازکنی ، استفاده از فنر است که در اکثر موارد با موفقیت انجام می شود.فنر علاوه بر جرم گیری کامل مسیر لوله ، گرفتگی چاه توالت ولوله فاضلاب را باز می کند و همچنین تمامی مواد جامع مسیر فاضلاب را جابجا کرده و گرفتگی را از بین می برد. مواد جامع پس از جابجا شدن ، به داخل چاه فاضلاب می افتند یا اگر به فنر گیر کنند ، از فاضلاب خارج می شوند.

 

 

 

مواردی که بازدهی این روش اثر گذار هستند عبارتند از : طول فنر لوله بازکنی  ، نوع سر فنر لوله بازکنی و قدرت دستگاه لوله بازکنی در چرخش فنر.

 

 

 

در گرفتگی توالت های فرنگی بهتر است از پمپ هوا به جای فنر لوله بازکنی استفاده شود زیرا فنر لوله بازکنی احتمال آسیب زدن به توالت فرنگی را بالا می برد.

 

 

 

 

 

 

 

فنر لوله بازکنی دستی کوچک

 

 

فنر لوله بازکنی دستی کوچک

 

 

 

 

 

 

چرا باید گروه لوله بازکنی  ما را انتخاب کنید ؟

 

 

 

شعار ما نگهداری مشتری است . ما برای تحقق این شعار ، مربع موفقیت ترسیم کرده ایم. ما به کیفیت سرویس دهی ، نحوه برخورد با مشتری ، قیمت های مناسب و ارزان و حضور سریع و فوری در محل توجه ویژه می کنیم و معتقدیم که اگر هر کدام از این چهار ضلع اگر ناقص باشند ، مربع سرویس دهی ما ناقص شده و نخواهیم توانست مشتری ثابت جذب کنیم. ما در حال رقابت با تمامی برچسب های دیوارهای سطح شهر هستیم و با حضور در فضای اینترنت سعی کرده ایم ذهنیت بدی که همشهریان عزیز به برچسب ها دارند را از گروه فنی خود دور کنیم . امیدواریم که همشهریان عزیز ، حسن نیت ما را در حفظ فضای پاک شهر درک کنند. روش بازاریابی ما خود نشان دهنده کیفیت انجام خدمات ماست. ما به شدت افتخار می کنیم که حتی یک برچسب هم از گروه فنی ما در سطح شهر یافت نمی شود. زیرا ما برای تمیزی منازل کار می کنیم پس شایسته نیست که منجر به کثیفی شهر شویم.

 

 

 

فنر لوله بازکنی متوسط

 

 

فنر لوله بازکنی متوسط

 

 

لوله بازکنی در طرشت به صورت فوری انجام می شود

 

 

 

شاید از خود بپرسید که با توجه به ترافیک خیابان ها ، مشتری های زیاد گروه فنی ما و مسافت های زیاد ، چگونه می توانیم ادعا کنیم که به سرعت در محل حاضر می شویم:

 

 

 

1- ما سرویس کاران مجرب زیادی داریم و هر زمانی که تماس بگیرید ، حتما حداقل دو یا سه سرویس کار آماده به کار وجود دارد

 

 

 

2- سرویس کاران ما با موتورسیکلت در سطح شهر تردد می کنند تا مشکل ترافیک را حل کنند

 

 

 

3- سرویس کاران ما با توجه به تجربه چندین ساله ، به تمامی مسیرهای شهر آشنایی کامل دارند و دقیقا می دانند که خلوت ترین و کوتاه ترین مسیر کدام است

 

 

 

4- سرویس  کاران ما مجهز به دستگاه لوله بازکنی با طول فنر های مختلف هستند تا نیاز به بازگشت و تهیه فنر طولانی تر نباشند همچنین اگر تشخیص دهند که نیاز به دستگاه فشار و تراکم هوا است ، دقیقا همان دستگاه را با خود حمل خواهند کرد

 

 

 

فنر لوله بازکنی بزرگ با متراژ بالا

 

 

فنر لوله بازکنی بزرگ با متراژ بالا

 

 

قیمت خدمات چاه باز کنی در طرشت

 

 

 

لازم است بدانید ، اتحادیه ای برای خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه وجود ندارد و این خدمات زیر نظر اتحادیه آهنگران ساختمان قرار می گیرد. از سال 1380 به بعد ، نرخ های لوله بازکنی ، هر ساله توسط این اتحادیه منتشر می شود. ما مفتخریم که برای جذب و حفظ مشتری ، همیشه تقریبا با نصف قیمت اتحادیه کار می کنیم.شاید به نظر شما این ، منطقی نباشد ولی با گذشت زمان و جذب مشتریان بیشتر ، درآمد ما بهینه خواهد شد گرچه با نصف قیمت اتحادیه کار کرده ایم. البته دلیل دیگری هم وجود دارد و آن این است که ما با جذب مشتریان به صورت اینترنتی مجبور نیستیم هزینه های گزافی را صرف برچسب زدن به دیوارهای شهر کنیم پس با حذف این هزینه های گزاف از روی دوش ما ، می توانیم قیمت هایمان را به صورت ارزان و رقابتی ارائه دهیم.

 

 

 

متاسفانه بسیاری از رقبای ما ، در مرحله جذب مشتری ، از ما پیش افتاده اند زیرا وقتی مشتری با آنها تماس می گیرد ، قیمت خدمات خود را بسیار پایین اعلام می کنند شاید یک چهارم قیمت اتحادیه ولی وقتی کار را انجام دادند ، با کمال تعجب هزینه بسیار زیادی را از مشتری طلب می کنند . گاها تا دو برابر یا چند برابر قیمت اتحادیه و برای این قیمت گران و عجیب ، دلایل مختلفی ارائه می دهند از جمله اینکه گرفتگی شما بسیار سخت بود و کار هر کسی نبود و اگر من باز نمی کردم و ....

 

 

 

و باز هم متاسفانه صداقت ما در ارائه قیمت درست در پشت تلفن باعث شده است که بسیاری از مشتریان را در مرحله جذب از دست بدهیم. گرچه بسیاری از آنها پس از اینکه در دام کلاهبرداران افتادند مجددا با ما تماس می گیرند که راهنمایی کنیم ولی کار از کار گذشته است.

 

 

 

دلیل اصلی این کلاهبرداری ها این است که این افراد اعتقادی به مشتری دائم و ثابت ندارند و می خواهند با همان یک بار انجام خدمات ، آنقدر از مشتری پول بگیرند که گویا مشتری چند بار به آنها تماس گرفته و چند بار خدمات به وی داده شده است.ولی ما مشتری ثابت شعار اصلی ماست.

 

 

 

چاه بازکنی لوله باز کنی در طرشت

 

 

 

چه فاکتورهایی در قیمت لوله بازکنی موثر هستند؟

 

 

 

1-نوع دستگاه :  فنر لوله بازکنی از دستگاه تراکم هوا ارزان تر است

 

 

 

2- طول فنر لوله بازکنی : اگر به قیمت های اتحادیه لوله بازکنی و تخلیه چاه نگاه کنید متوجه می شوید که قیمت ها بر اساس طول فنری که استفاده شده تغییر کرده اند . هرچقدر طول فنر استفاده شده بیشتر باشد ، قیمت بیشتر است.

 

 

 

نوع گرفتگی : گاها پیش می آید که گرفتگی حاصل تجمع قیر یا سیمان داخل سیفون یا گیر کردن شی خاصی در سیفون باشد که از بین بردن این گرفتگی سخت تر خواهد بود . شاید لازم باشد چند نفر از گروه فنی ما اعزام شوند تا بتوانند گرفتگی را باز کنند طبعا این نوع کارها قیمت بیشتری دارند.

 

 

 

تعداد موارد گرفتگی : گاها گرفتگی در یک جای ساختمان نیست بلکه قسمت های مختلفی از سیستم لوله کشی فاضلاب دچار مشکل گرفتگی شده. به ازای هر گرفتگی ، قیمت ثابتی دریافت می شود و با توجه به اینکه تعداد می تواند قیمت پایه را کم کند قیمت پایه را کم می کنیم.

 

 

 

چاه بازکنی لوله باز کنی سمت اطراف و نزدیک  طرشت

 

 

 

چگونه چاه بازکن متخصص را از چاه بازکن غیر متخصص تشخیص دهیم؟

 

 

 

افرای که تخصص کافی در زمینه لوله بازکنی دارند ، معمولا سوالات مختلفی از شما می پرسند که متوجه شوند چگونه باید کار را انجام داد. مانند مکانیکی که با پرسیدن سوالات مختلف سعی می کند عیب ماشین شما را پیدا کند. مثلا در طبقه چندم هستید؟ عمر ساختمان و چاه فاضلاب شما چقدر است؟ نوع توالت شما چیست فرنگی یا ایرانی ؟ آیا فکر می کنید چیزی درون چاه افتاده باشد؟ چه مدت است که گرفتگی ایجاد شده؟ آیا آب جمع شده یا کم کم وارد توالت می شود؟

 

 

 

افراد با تخصص کافی معمولا راهنمایی خوبی می کنند و در درجه اول شما را درک می کنند و می دانند که دچار چه مشکل بدی شده اید و سعی می کنند که به شما اطمینان دهند که خیالتان راحت باشد ، مشکل خود را حل شده بدانید.

 

 

 

فنر لوله بازکنی با طول بالا

 

 

 

افراد با تخصص ، خوش قول هستند و به موقع در محل لوله بازکنی (طرشت) حاضر می شوند.همچنین سعی می کنند شما را به عنوان مشتری دائم ، نگه دارند و توسط معرفی شما، مشتری های بیشتری جذب کنند.

 

 

 

لوله باز کن های متخصص، دارای تیم هستند و تنها کار نمی کنند و کارهای جذب مشتری را به افراد متخصص بازاریابی دیجیتال می سپارند تا این افراد با ایجاد سایت معتبر و تبلیغات مجازی معتبر بتوانند مشتری را جذب کنند. افراد متخصص در تیم کار می کنند و به صورت تیمی ، تجربه خود را به اشتراک می گذارند.

 

 

 

افراد غیر متخصص وقتی نتوانند گرفتگی را باز کنند شروع به بهانه تراشی می کنند. در صورتی که افراد متخصص سعی می کنند با اعضای تیم تماس بگیرند و با کمک آنها در نهایت مشکل را حل کنند.

 

 

خدمات لوله بازکنی طرشت محدوده غرب تهران

 

 

 

شرکت خدمات ایران لوله با توجه به نیاز مشتریان در رابطه با لوله بازکنی طرشت, لوله بازکنی غرب تهران شما را در رفع گرفتگی انواع لوله های فاضلاب از جمله حمام و دستشویی , آشپزخانه و پشت بام شما را رفع می کند. لوله بازکنی طرشت, بصورت شبانه روزی آماده ارایه خدمت به تمام همشهریان محدوده طرشت وکل تهران بزرگ با پشتیبانی خوب و۲۴ساعته می باشد.

 

 

 

مشتریان عزیز می توانند برای رفع گرفتگی در هر ساختمان, مجتمع مسکونی و آپارتمانی با لوله بازکنی طرشت تماس گرفته تا این شرکت در اسرع وقت با نیروهای مجرب وآماده خود و ژنراتورهای برقی و فنرهای فولادی, گرفتگی هرنوع لوله را به سهولت تمام انجام دهند و رضایتمندی شما را از خدمات لوله بازکنی طرشت جلب نمایند. شرکت ایران لوله, لوله بازکنی طرشت در کمتر از نیم ساعت در خدمت همه شما مشتریان عزیز در محدوده غرب تهران می باشد.

 

 

 

با توجه به اینکه گرفتگی لوله در هر ساختمان امری طبیعی است اما با وجود نیروهای زبده و کارامد لوله بازکنی طرشت شما با هیچ مشکل خاصی روبرو نیستید. لوله بازکنی طرشت مساعدت خود را در رفع گرفتگی هر نوع ساختمان مسکونی , اداری , دولتی وخصوصی و شرکت ها اعلام می دارد شرکت ایران لوله آماده عقد قرارداد بصورت ماهیانه و سالیانه با کلیه نهادها و ارگانهای دولتی وخصوصی با ارایه فاکتور معتبر می باشد.کلیه خدمات این شرکت بصورت ۲۴ ساعته پشتیبانی لازم را دارا می باشد.

 

 

 

لوله بازکنی طرشت آماده همکاری با کلیه منازل , بیمارستانها ودرمانگاههای بخش دولتی وخصوصی و نهادها وسازمانهای وابسته به وزارت بهداشت و سایر وزارتخانه ها وکارخانه های محدوده طرشت و کل تهران می باشد. شرکت ایران لوله,لوله بازکنی طرشت با دارا بودن افراد مجرب و کاری خود آماده خدمت رسانی به کلیه اماکن تفریحی, تجاری, هنری, گردشگری و کلیه هتلها ورستورانها و تالارهای پذیرایی , کلیه اماکن مذهبی , حسینیه ها , مساجد, با دارا بودن افراد ماهر و ابزارهای پیشرفته در رفع گرفتگی انواع لوله های فاضلاب مدارس دولتی وخصوصی, آموزشگاههای علمی, دانشگاه های دولتی , آزاد و پیام نور آماده خدمت به مشتریان گرامی می باشد. لوله بازکنی طرشت با قیمت منصفانه , رضایت مشتریان خود را خواهان است . لوله بازکنی طرشت مشاوره لازم را به مشتریان عزیز ارایه و راهنمایی لازم را به آنان خواهد داد.

 

 

 

لوله بازکنی طرشت آماده همکاری با کلیه سازمانها , نهادها, ارگانهای دولتی وخصوصی , تجاری وشرکتی وکلیه مراکز نیروی انتظامی و مراکز وابسته به ارتش وسپاه از جمله پادگانهای نظامی با بستن قرارداد وپشتیبانی در هر ساعت از شبانه روز با مشتریان محترم را اعلام و مشاوره را حق آنان میداند. و اماده بازدید از هر نوع مشکل خاص شما می باشد و می تواند یاری رسان خوب برای تمام مشکلات ساختمانی از جمله گرفتگی لوله های فاضلاب باشد. شرکت خدمات ایران لوله,لوله بازکنی, طرشت همچنین آماده خدمت به کلیه نهادها و سازمانهای مربوط به وزارتخانه ها ومعاونتهای دولت , دادگاهها و دادگستری های قوه قضاییه , نهادها وسازمانهی وابسته به مجلس محترم با اعتماد به نیروی کارآزموده خود می باشد. لوله بازکنی طرشت آماده خدمت رسانی وهمکاری با شهرداری ها ونهادها وسازمانها, اماکن وابسته به شهرداری ها, شهرداری کل تهران بزرگ{مرکز} وهمچنین پیمانکاران محترم با عقد قرارداد در محدوده طرشت و کل شهر تهران می باشد.لوله بازکنی طرشت آرزوی سلامتی برای همه مشتریان عزیز را از خداوند متعال خواهان است.امید است با انتخاب شرکت ایران لوله,شعبه لوله بازکنی طرشت توسط شما همشهریان محترم ومشتریان عزیز,شما را در رفع هر نوع گرفتگی وسایر مشکلات ساختمانی یاری, وگره گشای مشکلات شما باشیم.

 

 

 

آیا به دنبال خدمات لوله بازکنی طرشت غرب تهران هستید؟ این امر را برای شما تسهیل کرده است. تنها کافی است با ما تماس بگیرید و مشکل و نیاز خدمات فنی خودتان را اعلام کنید تا امکان ارتباط مستقیم میان شما و ارائه دهندگان خدمات فنی مورد نیازتان (از جمله خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه ) فراهم شود.

 

 

 

در صورتی که نیاز به خدمات فنی ذیل داشته باشید، می توانید از طریق سایت ، به جستجوی نیروهای فنی مورد نظرتان در محدوده خودتان بپردازید:

 

 

 

آنچه می خوانید:    

 

 

لوله بازکنی غرب تهران

 

 

لوله بازکنی و تخلیه چاه طرشت غرب تهران

 

 

لوله بازکنی شبانه روزی غرب تهران

 

 

لوله بازکنی طرشت غرب تهران

 

 

مطالب مرتبط:

 

 

لوله بازکنی غرب تهران

 

 

چاه بازکنی غرب تهران

 

 

لوله بازکنی طرشت غرب تهران فوری + شبانه روزی، شماره تلفن لوله بازکنی

 

 

تخلیه چاه و لوله بازکنی طرشت غرب تهران شماره تلفن

 

 

لوله بازکنی طرشت غرب تهران شماره تلفن لوله بازکن

 

 

لوله بازکنی شبانه روزی طرشت غرب تهران

 

 

لوله بازکنی طرشت غرب تهران

 

 

تعمیر پمپ آب خانگی

 

 

تعمیرات سیستم گرمادهی و سرمادهی با کیفیت مناسب با صرف زمان و هزینه مناسب

 

 

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه 100%دقیق - تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه کامپیوتری دقیق و نقطه ای

 

 

بازکردن لوله اصلی ساختمان از طریق دریچه بازدید - بازکردن لوله پشت بام با فنرفولادی

 

 

بازدید کارشناس و فنی کار مرتبط از چاه و سیستم های آب و فاضلاب به صورت شبانه روزی در طرشت غرب تهران

 

 

تعویض توالت ایرانی با فرنگی

 

 

لوله بازکنی به وسیله ی مواد حلال شیمیایی جهت رفع رسوب موجود در فاضلاب لوله ها

 

 

لوله بازکنی به وسیله ی مواد حلال شیمیایی جهت رفع رسوب موجود در فاضلاب لوله ها

 

 

تعمیرات لوله کشی آب ساختمان تخلیه فاضلاب نصب تجهیزات برای سالمندان و معلولین

 

 

ارائه ی خدمات مشاوره ای برای حفاظت و مراقبت از سیستم لوله کشی خانه و ساختمان

 

 

تشخیص محل نشت و ترکیدگی لوله آب با دستگاه

 

 

تعمیر خرابی پمپ آب خانگی

 

 

لوله کشی فاضلاب لوله کشی آب

 

 

جستجوی لوله بازکن در طرشت غرب تهران

 

 

از بین بردن و برطرف کردن بوی بد توالت و دفع بوی نامطبوع لوله فاضلاب، حمام، انواع دستشویی ، فاضلاب و سرویسهای بهداشتی

 

 

انشعاب فاضلاب آپارتمان به فاضلاب شهری

 

 

لوله بازکنی و تخلیه چاه طرشت غرب تهران

 

 

تعویض توالت ایرانی با فرنگی

 

 

باز کردن گرفتگی انواع توالت و لوله های چدنی ، آهنی ، پلیکا از 1 اینچ تا 30 اینچ توسط ابزار حرفه ای بدون خرابی

 

 

باز کردن درب چاه و لایروبی چاه منزل تشخیص محل درب چاه با دستگاه

 

 

انشعاب فاضلاب آپارتمان به فاضلاب شهری

 

 

حفر چاه جدید به صورت اصولی

 

 

رفع بوی گند فاضلاب

 

 

تشخیص علت چکه ساختمان و رفع چکه ساختمان در دیوار و سقف

 

 

تعمیرات لوله کشی آب و فاضلاب ساختمان

 

 

بررسی و تعمیر و نصب نت تا پشت بام برای خروج گازهای سمی فاضلاب

 

 

حفاری چاه آب

 

 

باز و بسته کردن درب چاه با افراد مجرب و کاردان به صورت اصولی و با کمترین تخریب

 

 

سرویس آبگرمکن، سرویس کولر

 

 

تخلیه چاه با تانکر بزرگ به همراه پمپ های لجن کش دو پروانه ای تخلیه چاه با کفکش و تخلیه چاه با ساکشن

 

 

ارائه خدمات لوله بازکنی به صورت 24 ساعته و شبانه روزی

 

 

لوله کشی فاضلاب ساختمان-تعمیرات-تشخیص ترکیدگی لوله نشت

 

 

لوله بازکنی شبانه روزی غرب تهران

 

 

تخلیه چاه و لوله بازکنی طرشت غرب تهران شبانه روزی

 

 

 

لوله بازکنی طرشت غرب تهران

 

 

آیا به دنبال دریافت این خدمات فنی هستید؟ تخلیه چاه - ترکیدگی لوله - چاه فاضلاب - طرشت - لوله بازکنی در غرب تهران - لوله بازکنی شبانه روزی - لوله بازکنی شبانه روزی غرب تهران -

 

 

 

لوله بازکنی غرب تهران

 

 

لوله بازکنی شمال تهران

 

 

لوله بازکنی شرق تهران

 

 

لوله بازکنی جنوب تهران

 

 

لوله بازکنی پاسداران

 

 

لوله بازکنی پیروزی

 

 

لوله بازکنی سعادت آباد

 

 

لوله بازکنی تهران

 

 

لوله بازکنی تهرانپارس

 

 

لوله بازکنی شریعتی

 

 

لوله بازکنی نیاوران

 

 

لوله بازکنی نارمک

 

 

لوله بازکنی کرج

 

 

لوله بازکنی در تهرانپارس

 

 

لوله بازکنی در نیاوران

 

 

لوله بازکنی تجریش

 

 

لوله بازکنی در پاسداران

 

 

تخلیه چاه غرب تهران

 

 

لوله بازکنی ونک

 

 

 

***

 

 

لوله بازکنی طرشت

 

 

لوله بازکنی

 

 

لوله بازکنی

 

 

تخلیه چاه ولوله بازکنی

 

 

تخلیه چاه لوله بازکنی

 

 

لوله بازکنی شبانه روزی

 

 

لوله بازکنی تخلیه چاه

 

 

لوله بازکن

 

 

رفع گرفتگی توالت فرنگی

 

 

لوله بازکنی وتخلیه چاه

 

 

فنر لوله بازکنی

 

 

خدمات لوله بازکنی

 

 

لوله پلی اتیلن

 

 

خدمات لوله وچاه

 

 

اسید لوله بازکن

 

 

لوله باز کن

 

 

گرفتگی توالت فرنگی

 

https://fanikara.com/%D9%84%D9%88%D9%84%D9%87-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DA%A9%D9%86%DB%8C-%D8%B7%D8%B1%D8%B4%D8%AA-%D8%AA%D9%87%D8%B1%D8%A7%D9%86/

 

 

 

 

  • علی علوی